SATICI BİLGİLERİ

Adres: Hilmiye Mahallesi Muhtarlığı Merkez Sokak No: 79 İnegöl, Bursa / Türkiye
Telefon: 0224 734 50 41

Kullanım Koşulları

Bu internet sitesine girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan OylatCiftlik.com sorumlu değildir. OylatCiftlik.com , sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

 OylatCiftlik.com işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

 OylatCiftlik.com, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bu internet sitesi  OylatCiftlik.com'in kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. OylatCiftlik.com, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

OylatCiftlik.com,  bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, OylatCiftlik.com markası ve diğer markalar, www.OylatCiftlik.com alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin ("Materyaller") ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir.  OylatCiftlik.com'in burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

 OylatCiftlik.com, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.

KARGO VE TESLİMAT

Kargo ücretiniz ne kadar?

www.OylatCiftlik.com üzerinden yapacağınız alışverişlerde Kargo Ücreti 9 TL'dir. %100 Güvenli Alışveriş Deneyimini yaşayarak alışveriş yapabilirler.. 

Kargom ne zaman ulaşır?

Siparişleriniz; www.OylatCiftlik.com'ye ulaşan tarih ve saate göre, sırası ile hızlı bir şekilde kargolanmaktadır. Bu kapsamda siparişleriniz aynı iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Siparişiniz, kargoya verildiği an SMS yolu ile haberdar edileceğinizi unutmayın.

Aldığım ürün hangi saatlerde teslim edilecek?

Siparişiniz Mng Kargo tarafından 09:00 – 18:00 olan mesai saatleri içerisinde (hafta içi ve Cumartesi) belirtmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilmektedir.

Siparişimin teslimat adresini değiştirebilir miyim?

Siparişinizin statüsünü kontrol etmek için ana sayfanızda yer alan “Hesabım“ sekmesinden ilgili siparişi kontrol ediniz. Eğer siparişiniz “Siparişiniz Alınmıştır” statüsünde ise teslimat adresinizi değiştirebilirsiniz. Yeni adresinizi iletmek için info@OylatCiftlik.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Siparişimin alıcı kişisini değiştirebilir miyim?

Siparişinizin statüsünü kontrol etmek için ana sayfanızda yer alan “Hesabım“ sekmesinden ilgili siparişi kontrol ediniz. Eğer siparişiniz “Siparişiniz Alınmıştır” statüsünde ise siparişinizin alıcı kişi bilgisini değiştirebilirsiniz. Yeni adresinizi iletmek için info@OylatCiftlik.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Siparişim kargoya verilmiş. Adres değişikliği yapmak istiyorum.

Güncel adres bilginizi Mng Kargoya iletebilmemiz için info@OylatCiftlik.com adresine e-mail gönderebilirsiniz.

Resmi tatil günlerinde teslimat yapılıyor mu?

Resmi tatil günlerinde Mng Kargo teslimat yapmamaktadır.

Satın aldığım ürünü erken gönderebilir misiniz?

Siparişleriniz;  OylatCiftlik.com'ye ulaşan tarih ve saate göre, "sırası ile" hızlı bir şekilde kargolanmaktadır.

Siparişim ben adresimde yokken gelmiş.

Kargo firması belirtmiş olduğunuz adrese siparişinizi teslim eder. Adresinizde bulunamamanız durumunda paketinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılır. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almamanız durumunda siparişiniz OylatCiftlik.com’ye iade edilir.

Kargom hangi şirket ile gönderilecek?

 OylatCiftlik.com kargo işlemlerini Mng Kargo ile sürdürmektedir. Siparişilerinize ait kargolar Mng Kargo aracılığı ile belirttiğiniz adrese teslim edilir.

Faturayı neden paketin üzerinde gönderiyorsunuz?

Yasal olarak siparişinize ait faturayı paket üzerinde gönderme ve isim soyisim yazma zorunluluğu bulunmaktadır.

Yurtdışına teslimatınız var mı?

 OylatCiftlik.com aracılığıyla verilen siparişlerin teslimatı, şu anda yalnızca Türkiye sınırları içerisinde yapılmaktadır.